Dortmundo ekipos triuškinanti pergalė namuose pažymėta R.Lewandowskio "hat-tricku" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienio vakarą Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse prasidėjo XI-asis turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

Dortmunde susitiko savo žiūrovų palaikoma "Borussia" prieš "Stuttgart". Po greito įvarčio Jurgeno Kloppo auklėtiniai nenuleido rankų ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 6-1.

Pirmasis varžovus iš Štutgarto į priekį išvedė Karimas Haggui, tačiau dar pirmajame kėlinyje "geltonai juodiems" pavyko atsitiesti, kuomet įvarčius pelnė Sokratis Papastathopoulos bei Marco Reusas.

Antrajame kėlinyje svečiai nebe sugebėjo pasipriešinti Vokietijos vicečempionams ir Roberto Lewandowskio "hat-trickas" bei Pierro-Emericko Aubameyango įvartis užtvirtino "Borussia" ekipos triuškinančią pergalę.

Po laimėtų rungtynių UEFA Čempionų lygos finalininke įgijo 2 taškų pranašumą prieš antroje vietoje likusį Miuncheno "Bayern" klubą, tačiau pastarieji dar turi vieną mačą atsargoje.