"Marseille" ekipa patyrė pralaimėjimą namuose, "Lille" iškovojo pergalę © Eurofootball.lt
Penktadienį bei šeštadienį Prancūzijoje buvo sužaisti septyni "Ligue 1" pirmenybių susitikimai.

Penktadienį pergalę išvykoje iškovojo ir antrą vietą pakilo "Lille" futbolininkai. Nolano Roux tikslus smūgis lėmė pergalę prieš "Nantes".

Tuo tarpu Marselio "Olympique" ekipai ir toliau nesiseka rodyti stabilaus žaidimo - namuose nusileista "Reims" futbolininkams.

Svečiai pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį dviejų įvarčių skirtumu po Floydo Ayite ir Madso Albaeko smūgių.

Antrajame kėlinyje Florianas Thauvinas ir Andre-Pierre'as Gignacas išlygino rezultatą, tačiau paskutinę minutę pergalę iš po šeimininkų nosių nugvelbė Prince'as Oniangue.

Triuškinamas rezultatas Tulūzoje, kur vietos "Toulouse" ekipa patyrė pažeminimą prieš "Rennes" futbolininkus rezultatu 0 - 5.