Dviejų įvarčių pranašumą iššvaistęs "Juventus" klubas nusileido G.Rossi vedamai "Fiorentina" ekipai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijoje sužaisti septyni VIII-ojo "Serie A" pirmenybių turo susitikimai.

Dramatiškas trileris užfiksuotas Florencijoje, kur susitiko vietos "Fiorentina" ir titulą ginantys "Juventus" futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje solidesnį žaidimą demonstravo Antonio Conte auklėtiniai, todėl dėsningai įsiveržė į priekį 37-ąją minutę, kuomet savo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Carlosas Tevezas.

Netrukus savo baudos aikštelėje grubiai suklydo Juanas Quadrado ir 40-ąją minutę Paulis Pogba rezultatą padvigubino.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė, tačiau varžybos pakrypo kita linkme, kai Matias Fernandezas uždirbo 11 metrų baudinį į "Juventus" vartus. Jį sėkmingai realizavo Giuseppe Rossi.

Dar po 10 minučių rezultatas tapo lygus, kai tas pats G.Rossi iš toli nuginklavo vartininką Gianluigi Buffoną.

Sustoti "Viola" nesiruošė ir 78-ąją minutę išsiveržė į priekį po to, kai kamuolį gavo visiškai vienas paliktas Joaquinas.

Paskutinę vinį į "Bianconeri" karstą vėl įkalė su "hat-trick'u" aikštę palikęs italas G.Rossi. "Fiorentina" išplėšė pergalę rezultatu 4 - 2.

Kitame susitikime pralaimėjimą kiek netikėtai patyrė Romos "Lazio" futbolininkai, išvykoje turėję pripažinti "Atalanta" pranašumą.

Vakariniame mače "Torino" futbolininkai dramatiškame mače sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3 - 3 su Milano "Inter" ekipa.