Europos mėgėjų čempionate - sėkmingas Lietuvos debiutas © Eurofootball.lt
Šią naktį pasibaigusiose Europos mėgėjų mini futbolo 6x6 čempionato rungtynėse Lietuvos komanda išsiskyrė taikiai su varžove iš Italijos.

Pirmajame kėlinyje, kuris pasibaigė be įvarčių, nedidelę persvarą turėjo mūsų vyrai.

Po pertraukos italai perėmė iniciatyvą ir vis pavojingiau atakavo D. Tarakanovo saugomus vartus.

Tačiau kamuolys dažniausiai skriedavo šalia vartų. Bet kaip sakoma, neįmuša tau, įmuši tu. Po protingai išmesto užribio, pasinaudojęs prie vartų atsiradusia sumaištimi, J. Jelisejevas pasiuntė kamuolį į tinklą, 1:0.

Išlyginamasis įvartis į geltonai-žalių vartus krito po standartinės situacijos, kuomet du Italijos žaidėjai protingai įžaidė kamuolį, o smūgis buvo išties preciziškai tikslus, 1:1.

Pajutę pergalės kvapą, italai užgulė lietuvių vartus, bet keletą kartų nuo įvarčio gelbėjo patikimas vartininko bei gynėjų žaidimas.

Tad iškovotas pirmasis Lietuvos taškas mėgėjų Europos mini futbolo 6x6 čempionatų istorijoje.

Penktadienį lietuvių laukia rungtynės su graikais. Susitikimo pradžia - 17 val. [link="http://eurofootball.lt/nw_index.php?page=nw_euromini"]Mačo transliaciją galėsite stebėti čia[/link]