"Man City" ir "Liverpool" šventė įtikinamas pergales, A.Januzajus išplėšė pergalę "Man Utd" ekipai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę prasidėjo VII-asis Anglijos "Premier" lygos turas.

"Etihad" stadione šeimininkai "Manchester City" susitiko su svečiais iš Liverpulio, "Everton" futbolininkais.

16-ąją minutę Roberto Martinezo auklėtiniai įsiveržė į priekį po Romelu Lukaku įvarčio, tačiau jau po minutės rezultatą po Yaya Toure perdavimo išlygino Alvaro Negredo.

Pirmojo kėlinio pabaigoje triumfavo "Man City" fanai, mat į priekį komandą išvedė Sergio Aguero.

Antrajame kėlinyje pergalę užtvirtino tas pats Sergio Aguero, realizavęs 11 metrų baudinį, kurį uždirbo gynėjas Pablo Zabaleta.

Vėliau vykusiame susitikime "Liverpool" futbolininkai namuose be didesnio vargo palaužė "Crystal Palace" ekipą.

Visus tris įvarčius šeimininkai įmušė pirmajame kėlinyje: iš pradžių pasižymėjo Danielis Sturridge'as, vėliau rezultatą padvigubino Luisas Suarezas, o kėlinio pabaigoje 11 metrų baudinį realizavo Stevenas Gerrardas.

Paguodos įvartį antrajame kėlinyje pelnė Dwightas Gayle'as.

Kituose stadionuose: "Fulham" namuose 1 - 0 palaužė "Stoke City", "Newcastle" išvykoje 2 - 1 įveikė "Cardiff City" futbolininkus, o "Hull City" ir "Aston Villa" akistata baigėsi be įvarčių.

Vėliausiai vykusiame mače "Sunderland" ekipa namuose turėjo pripažinti Davido Moyeso treniruojamų "Manchester United" futbolininkų pranašumą.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai buvo įsiveržę į priekį po Craigo Gardnerio įvarčio, tačiau antrajame jaunasis Adnanas Januzajus per dvi minutes dviem įvarčiais apvertė rungtynių eigą aukštyn kojomis ir išplėšė pergalę "raudoniesiems velniams".