"Bayern" ir "Real" šventė pergales, o "Man Utd"  išvykoje sužaidė taikiai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar aštuonerios antrojo turo grupių etapo rungtynės.

Senojo žemyno čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai išvykoje susigrūmė su Manuelio Pellegrini treniruojama „Manchester City“. Lengvą pergalę rezultatu 1-3 iškovojo bavarai.

Vokietijos čempionų gretose pasižymėjo Franckas Ribery, Thomas Mulleris bei Arjenas Robbenas. Vienintelį įvartį šeimininkų gretose mačo pabaigoje pelnė Alvaro Negredo.

Praėjusio sezono pusfinalio dalyvė Madrido „Real“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje nepaliko jokių vilčių Danijos „Kobenhavn“ klubui, kurį įveikė rezultatu 4-0.

„Baltųjų“ gretose nesustabdomi buvo du futbolininkai – Cristiano Ronaldo ir Angelis Di Maria, kurie pelnė po du įvarčius. Tiesa, argentinietis taip pat atliko fantastišką rezultatyvų perdavimą portugalui.

Lygiosiomis išvykoje sužaidė „Manchester United“ su Donecko „Shakhtar“. Pirmąjį įvartį „raudonųjų velnių“ ekipoje pelnė Danny Welbeckas, o rezultatą 76-ąją minutę išlygino Taisonas.

B grupėje taip pat vienas susitikimas pasibaigė taikiai. Turino „Juventus“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Stambulo „Galatasaray“ futbolininkų.

Triuškinančią pergalę C grupėje šventė ir Paryžiaus „Saint-Germain“ vienuolikė, kuri dar pirmajame kėlinyje sudėliojo visus taškus ir į Lisabonos „Benfica“ vartus pasiuntė tris įvarčius.

Grupių etape tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Pirėjo „Olympiakos“, Lėverkuzeno „Bayer“ bei Maskvos CSKA.