"Žalgiris" be vargo įveikė "Ekraną" ir žengė didelį žingsnį titulo link © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Vilniuje vyko vienerios atidėtos 24-ojo turo Lietuvos „SMScredit.lt A lygos“ rungtynės, kuriose susitiko du šalies grandai.

LFF stadione dėl 3 taškų varžėsi Vilniaus „Žalgiris“ ir Panevėžio „Ekranas“. Lengvą pergalę kovoje dėl čempionų titulo iškovojo vilniečiai rezultatu 3-0.

Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Abi komandos kūrė panašiai progų ir kamuolį kontroliavo beveik vienodai.

Per pirmąsias 30 minučių itin grėsmingų išpuolių prie vartininkų neišvydome, nors keli futbolininkai pabandė iš toli nuginkluoti vartų sargus, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko.

Pirmoji pavojinga proga buvo sukurta prie Armanto Vitkausko ginamų vartų, kuomet po pakelto kamuolio Giedrius Tomkevičius kamuolį smūgiavo galva, bet puikiai epizode sužaidė A.Vitkauskas.

Vos po kelių minučių „Žalgirio“ futbolininkai atsakė tuo pačiu ir net pasiuntė kamuolį į vartus. Po puikaus Manto Kuklio perdavimo nuo virpsto įvartį pelnė Serge‘as Nyuiadzi.

Vilniaus ekipai tokio rezultato pirmajame kėlinyje nepakako ir 43-ąją minutę po pakelto kampinio savo antrąjį įvartį šiame susitikime galva pelnė prancūzas S.Nyuiadzi.

Antrajame kėlinyje Mareko Zubo auklėtiniai po pelnytų įvarčių ir toliau įrodinėjo savo pranašumą bei ne kartą grasino Tadui Kauneckui.

Kėlinio pradžioje puikią progą pasižymėti ir pelnyti „hat-tricką“ turėjo jaunasis krašto puolėjas, tačiau smūgiuojamas kamuolys skriejo teisiai į šoninį virpstą.

67-ąją minutę galutinį tašką padėjo Kamilis Bilinskis, kuris palaidojo visas „Ekrano“ viltis šiame susitikime iškovoti bent tašką.

Vilniečiai prieš „Ekraną“ įgijo 10 taškų skirtumą ir vis dar turi vienas rungtynes atsargoje. Tuo tarpu Lietuvos vicečempionai antroje vietoje esančius Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus lenkia 8 taškais ir sėkmingai žygiuoja titulo link.

Vilniaus „Žalgiris“ 3 – 0 Panevėžio „Ekranas“
35‘ [1 – 0] S.Nyuiadzi
43‘ [2 – 0] S.Nyuiadzi
67‘ [3 – 0] K.Bilinski