Čempionų lygos starte - favoritų įtikinamos pergalės (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą Europoje startavo laukiamiausias metų futbolo renginys – naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas, kuriame komandos pradėjo grupių etapo varžybas.

Išviso šiandien buvo sužaistos aštuonerios A-D grupių rungtynės, kuriose staigmenų nebuvo užfiksuota, tik Turino „Juventus“ bei „Kobenhavn“ lygiosios.

„Allianz“ stadione įvyko rungtynės tarp čempionų Miuncheno „Bayern“ futbolininkų ir Maskvos CSKA. Lengvą pergalę rezultatu 3-0 iškovojo Josepo Guardiolos auklėtiniai. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Davidas Alaba, Mario Mandžukičius bei Arjenas Robbenas.

Tuo tarpu praėjusio sezono pusfinalio dalyvė Madrido „Real“ ekipa B grupėje nepasigailėjo Stambulo „Galatasaray“ vienuolikės ir ją sutriuškino rezultatu 1-6.

Carlo Ancelotti vadovaujamoje komandoje nesustabdomas buvo Cristiano Ronaldo, kuris pelnė šiame susitikime tris įvarčius. Prie pergalės prisidėjo Isco bei du įvarčius pelnęs Karimas Benzema. Paguodos įvartį į Diego Lopezo vartus pasiuntė Umutas Bulutas.

Taip pat užtikrintą pergalę rezultatu 4-2 šventė „Old Trafford“ tvirtovėję žaidęs „Manchester United“ klubas, kuris įveikė Lėverkuzeno „Bayer“.

„Raudonųjų velnių“ gretose du kartus pasižymėjo Wayne‘as Rooney ir po įvartį pridėjo Robinas van Persie bei Antonio Valencia. Varžovų gretose įvarčius pelnė Simonas Rolfesas ir Omeras Toprakas.

Įtikinamas pergales taip pat iškovojo „Manchester City“, Paryžiaus „Saint-Germain“ bei Donecko „Shakhtar“ futbolininkai.

Išvisų susitikimų tik vienose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios. Italijos čempionai išvykoje nesugebėjo įveikti „Kobenhavn“ ekipos, kuri pirmajame kėlinyje pirmavo, tačiau 54-ąją minutę Fabio Quagliarella išlygino rezultatą.