"Atlanto" futbolininkai namuose nugalėjo "Žalgirį" © Eurofootball.lt
Antradienio vakarą Lietuvoje buvo sužaistos dvejos 29-ojo turo "SMScredit.lt A lygos" rungtynės.

Klaipėdoje susitiko vietos "Atlantas" ir lyderiai Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai. Kiek netikėtą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje krito du "Atlanto" įvarčiai. Pirmasis 37-ąją minutę pasižymėjo Donatas Kazlauskas, o rezultatą vos po šešių minučių išlygino Gediminas Kruša.

72-ąją minutę "Žalgirio" viltis pakovoti bent dėl lygiųjų atgaivino gynėjas Luka Peričius, tačiau rungtynių pabaigoje klaipėdiečiai į Lietuvos vicečempionų vartus pasiuntė dar vieną įvartį ir šventė užtikrintą pergalę.

Kitose rungtynėse Gargždų "Banga" taip pat minimaliu skirtumu išvykoje palaužė Tauragės "Tauro" vienuolikę.

Tauragės "Tauras" 1 - 2 Gargždų "Banga"
42' [0 - 1] A.Staponka
48' [0 - 2] E.Grigaitis
64' [1 - 2] J-M.Landry Amani

Klaipėdos "Atlantas" 3 - 1 Vilniaus "Žalgiris"
37' [1 - 0] D.Kazlauskas
43' [2 - 0] G.Kruša
72' [2 - 1] L.Perič
90' [3 - 1] E.Veliulis