"Real" savo žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo įveikė "Athletic" klubą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienio popietę Ispanijos "Primera" čempionate buvo sužaistos vienerios 3-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione ginklus surėmė Madrido "Real" ir Bilbao "Athletic" futbolininkai. Lengvą pergalę rezultatu 3-1 iškovojo šeimininkai.

Pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Isco, kuris po itin tikslaus Karimo Benzema perdavimo nuginklavo varžovų vartininką.

Pirmojo kėlinio pabaigoje savo pirmąjį įvartį Ispanijos čempionate pelnė Cristiano Ronaldo, o 73-ąją minutę tas pats Isco dar kartą pasiuntė kamuolį į "Athletic" vartų tinklą.

Vis dėlto 80-ąją minutę Bilbao miesto komandos futbolininkams pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau tai nesutrukdė "Real" ekipai švęsti trečios pergalės iš eilės.