"Juventus" nepaliko vilčių "Lazio" ekipai, "Napoli" įveikė "Chievo" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijoje buvo žaidžiami du "Serie A" pirmenybių II-ojo turo susitikimai, kuriuose pergales šventė favoritai.

Centriniame turo mače, kuriame titulą ginantys "Juventus" futbolininkai susitiko su Romos "Lazio" ekipa, žiūrovams nuobodu nebuvo.

Šios ekipos buvo susitikusios prieš dvi savaites Italijos Supertaurės mače. Tada "Bianconeri" šventė pergalę rezultatu 4 - 0.

Jau per pirmąjį pusvaladnį du įvarčius po Paulio Pogbos ir Leonoardo Bonucci perdavimų įmušė Arturo Vidalis. Iš vis šiais kalendoriniais metais čilietis prieš "Lazio" pasižymėjo penkis kartus.

Iškart po antrojo A.Vidalio įvarčio skirtumą sušvelnino Miroslavas Klose, kuris pirmas suskubo prie Gianluigi Buffono atmušto kamuolio po Senado Luličiaus smūgio.

Antrojo kėlinio pradžioje po dar vieno genialaus L.Bonucci perdavimo vartininką Federico Marchettį iš arti nuginklavo Mirko Vučiničius, o tašką šiame mače 78-ąją minutę padėjo varžovų gynėjus paprastu judesiu išmaudęs Carlosas Tevezas.

Kitame šiandienos mače pergalę šventė Rafaelio Benitezo treniruojamas "Napoli" klubas, išvykoje palaužęs "Chievo" futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje Neapolio ekipa į priekį išsiveržė du kartus - iš pradžių po Mareko Hamšiko, vėliau po Jose Callejono įvarčių, tačiau varžovų puolėjas Alberto Paloschi abu kartus rezultatą išlygino.

Antrojo kėlinio viduryje "Napoli" ekipai pavyko perlaužti rungtynių eigą, mat 6 minučių bėgyje įvarčius pelnė M.Hamšikas ir Gonzalo Higuainas.

Šie įvarčiai garantavo "Napoli" klubui antrąją pergalę iš eilės bei šešis taškus iš tiek pat galimų.