"Man City" nusileido "Cardiff" klubui, "Tottenham" įveikė "Swansea" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį vakare buvo žaidžiami du Anglijos "Premier" lygos II-ojo turo susitikimai.

"Manchester City" klubas netikėtai patyrė nesėkmę Velse. Manuelio Pellegrini vadovaujama ekipa pralaimėjo "Cardiff City" futbolininkams.

Įdomūs įvykiai aikštėje prasidėjo antrajame kėlinyje, kai Edino Džeko smūgiuotas kamuolys atsidūrė varžovų vartuose.

Nepaisant to, 60-ąją minutę rezultatas tapo lygus po Arono Einaro Gunarssono tikslaus smūgio.

79-ąją minutę į priekį, kiek netikėtai, išsiveržė Velso ekipa po Fraizerio Campbello įvarčio, o vėliau tas pats puolėjas pranašumą padvigubino ir rezultatas tapo 3 - 1.

Paskutinėmis minutėmis "Man City" futbolininkai dar bandė gelbėtis - per pridėtinį laiką įvartį įmušė Alvaro Negredo.

Vis dėlto, šeimininkai išsaugojo pranašumą ir iškovojo svarbius tris taškus.

Tuo tarpu Londone, "White Hart Lane" stadione, Andre Villaso-Boaso vadovaujami "Tottenham" futbolininkai palaužė "Swansea City" pasipriešinimą.

Pergalingą rungtynių įvartį 58-ąją minutę įmušė komandos naujokas Roberto Soldado, realizavęs 11 metrų baudinį, kurį uždirbo Andros Townsendas.

Pirmadienį vakare bus žaidžiamas centrinis turo mačas - "Old Trafford" stadione susitiks "Manchester United" ir "Chelsea" klubai.