"Žalgiris" A lygoje nepasigailėjo "Bangos" futbolininkų © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos vienerios "SMScredit.lt A lygos" 26-ojo turo rungtynės, kurios įvyko LFF stadione.

Savo žiūrovų akivaizdoje Vilniaus "Žalgiris" susitiko su Gargždų "Banga". Triuškinančią pergalę rezultatu 5-0 šventė Mareko Zubo auklėtiniai.

Per pirmąjį kėlinį buvo pelnyti visi rungtynių įvarčiai. Pirmasis pasižymėjo Rytis Leliūga, o po devynių minučių Kamilis Bilinskis pasiuntė ir antrąjį įvartį į svečių vartus.

Tas pats futbolininkas iš Lenkijos kiek netrukus privertė varžovų vartininką iš savo ginamų vartų kamuolį traukti dar kartą.

Pirmojo įvarčio autorius taip pat neketino sustoti ir dar kartą nuginklavo Rimantą Bogužą, o po minutės klubo naujokas Serge'as Nyuiadzi padėjo galutinį tašką.

Vilniečiai nuo artimiausiu priešininkų įgijo 6 taškų persvarą, tačiau vis dar turi dvi rungtynes atsargoje.

"Žalgiris" 5 - 0 "Banga"
18' [1 - 0] R.Leliūga
27' [2 - 0] K.Bilinski
32' [3 - 0] K.Bilinski
38' [4 - 0] R.Leliūga
39' [5 - 0] S.Nyuaidzi

51' E.Vaitkūnas ("Žalgiris") pašalintas iš aikštės