Pirmajame Ispanijos "Supertaurės" mače užfiksuotos kovingos lygiosios (VIDEO) © Eurofootball.lt
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Ispanijos buvo žaidžiamos pirmosios „Supertaurės“ rungtynės, kuriuose susitiko „Primera“ bei Karaliaus taurės čempionai.

„Vicente Calderon“ stadione jėgas tarpusavyje išbandė Madrido „Atletico“ ir „Barcelona“ futbolininkai. Atkaklioje kovoje nugalėtojas nepaaiškėjo ir ekipos sužaidė taikiai.

Pirmasis kėlinys prasidėjo nežymiu katalonų dominavimu, tačiau Diego Simeone auklėtiniai be jokių problemų puikiai tvarkėsi tiek aikštės viduryje, tiek gynyboje.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė – 12-ąją minutę į stadioną susirinkusius palaikyti sirgalius iš sėdimų vietų privertė atsistoti Davidas Villa, kuris po Arda Turano perdavimo nuginklavo buvusį komandos draugą Victorą Valdesą.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką vyravo apylygis žaidimas. Be jokios abejonės „Barca“ daugiau laiko kontroliavo kamuolį, tačiau prie šeimininkų vartų jiems nieko pavojingo sukurti taip ir nepavyko.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Barselonos neketino pasiduoti ir jau nuo pat pradžių aktyviai spaudė priešininkus.

Vis dėlto Gerardo Martino auklėtiniams pavyko pasiekti savo ir išlyginti rezultatą. 67-ąją minutę po aukšto Dani Alveso perdavimo Pedro pakeitęs Neymaras pirmas suskubo prie kamuolio ir galva pasiuntė į varžovų vartų tinklą.

Per likusį laiką abi komandos stengėsi pelnyti pergalingą įvartį, tačiau suaidėjus teisėjo švilpukui švieslentėje rezultatas liko 1-1.

Kitos bei lemiamos Ispanijos „Supertaurės“ rungtynės „Camp Nou“ stadione įvyks rugpjūčio 29-ąją dieną, tokiu pačiu metu.

„Atletico Madrid“ 1 – 1 „Barcelona“
12‘ [1 – 0] D.Villa
67‘ [1 – 1] Neymar