ČL atranka: "Arsenal" nesunkiai įveikė turkų pasipriešinimą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį vakare Europos stadionuose buvo žaidžiami penki UEFA Čempionų lygos paskutiniojo atrankos etapo susitikimai.

Ko gero daugiausiai susidomėjimo susilaukusi pora "Fenerbahce" - "Arsenal" jau po pirmojo mačo pateikė nemažai atsakymų.

Stambule šeimininkai nesugebėjo pasipriešint Arsene'o Wengero auklėtiniams ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0 - 3.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Kieranas Gibbsas, Aaronas Ramsey ir Olivieris Giroud.

Šįvakar taip pat užfiksuotos dar dvi svečių pergalės: Vienos "Austria" išvykoje 2 - 0 įveikė Zagrebo "Dinamo", o "Basel" 4 - 2 palaužė bulgarų "Ludogrets" ekipą.

Šioks toks netikėtumas užfiksuotas Vokietijoje, kur Gelzenkircheno "Schalke" nesugebėjo palaužti graikų PAOK. Rungtynės baigėsi rezultatu 1 - 1.

Tokia pati rungtynių baigtis užfiksuota ir Rumunijoje, kur Bukarešto "Steaua" sužaidė lygiosiomis su Varšuvos "Legia".

Atsakomieji susitikimai bus žaidžiami po savaitės.

"Dinamo Zagreb" 0 - 2 "Austria Wien"
68' [0 - 1] M.Leovac
75' [0 - 2] M.Stankovič
71' A.Rukavina ("Dinamo") išvarytas iš aikštės

"Ludogrets" 2 - 4 "Basel"
12' [0 - 1] M.Salah
23' [1 - 1] Marcelinho
50' [2 - 1] I.Stoyanov
59' [2 - 2] M.Salah
64' [2 - 3] G.Sio
84' [2 - 4] F.Schar (11 m)
83' Junior Caicara ("Ludogrets") išvarytas iš aikštės

"Steaua Bucuresti" 1 - 1 "Legia Warszava"
34' [1 - 0] F.Piovaccari
53' [1 - 1] J.Kosecki

"Schalke" 1 - 1 PAOK
32' [1 - 0] J.Farfan
73' [1 - 1] M.Stoch

"Fenerbahce" 0 - 3 "Arsenal"
51' [0 - 1] K.Gibbs
64' [0 - 2] A.Ramsey
77' [0 - 3] O.Giroud (11 m)