ČL atranka: PSV ir "Milan" lygiosios bei solidi "Real Sociedad" pergalė (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Antradienį vakare Europos stadionuose buvo žaidžiami UEFA Čempionų lygos paskutinio atrankos etapo susitikimai.

„Milan“ klubas išvykoje nesugebėjo įveikti olandų PSV ekipos ir sužaidė lygiosiomis 1 – 1.

„Rossoneri“ išsiveržė į priekį 15-ąją minutę po Stephano El Shaarawy įvarčio, tačiau Timas Matavžas antrojoje rungtynių dalyje rezultatą išlygino.

Prancūzijoje „Lyon“ ekipa pateko į nemalonią situaciją, mat pralaimėjo San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje po Carloso Velos perdavimo Antoine‘as Griezmannas smūgiu žirklėmis nuginklavo Anthony Lopeso vartus.

Antrajame kėlinyje persvarą padvigubino Haris Seferovičius, dar didesnių problemų prancūzai sau susikūrė, kai Milanas Biševacas užsidirbo antrąją geltoną kortelė ir paliko komandos draugus dešimtyje.

Portugalijoje Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa solidžiu skirtumu įveikė „Pacos de Ferreira“ ekipą. Ypatingai prie pergalės prisidėjo Romanas Shirokovas, pasižymėjęs „hat-trick‘u“.

Anksčiau vykusiame mače lietuviško akcento turintis Karagandos „Shakhter“ netikėtai įveikė Glazgo „Celtic“ futbolininkus. Lietuvis Gediminas Vičius atliko rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu čekų Viktorijos „Plzen“ namuose įrodė pranašumą prieš svečius iš Slovakijos, „Maribor“ ekipą.

„Shakhtar Karagandy“ 2 – 0 „Celtic“
12‘ [1 – 0] A.Finonchenko
77‘ [2 – 0] S.Khizhninchenko

„Viktoria Plzen“ 3 – 1 „Maribor“
8‘ [1 – 0] M.Čišovsky
58‘ [2 – 0] V.Darida
66‘ [2 – 1] A.Mejač
90‘ [3 – 1] M.Duris