Draugiškose rungtynėse lietuviai pralaimėjo Liuksemburgo rinktinei © Eurofootball.lt
Trečiadienį Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė besiruošdama 2014 metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėms sužaidė draugišką susitikimą.

Išvykoje lietuviai susitiko su varžovais iš Liuksemburgo. Pergalės išplėšti nepavyko ir liuksemburgiečiai buvo pranašesni.

Pirmieji į priekį įsiveržė mūsiškiai, kuomet 15-ąją minutę baudos aikštėje įvyko sumaištis ir tuo pasinaudojęs Deivydas Matulevičius nuginklavo varžovų vartininką.

Antrasis kėlinys prasidėjo skaudžiu šeimininkų atsaku. Po greitos atakos išlyginamąjį įvartį pelnė Aurelienas Joachimas.

Vis dėlto Lietuvos rinktinei teko pripažinti varžovų pranašumą. Artėjant rungtynėms į pabaigą lemiamą tašką padėjo Liuksemburgo futbolininkai, kurie šventė pergalę rezultatu 2-1.

Priminsime, jog Csabos Laszlos auklėtiniai PČ 2014 metų atrankoje rugsėjo 6 dieną susitiks su Latvijos futbolininkais.

Lietuva 1 – 2 Liuksemburgas
15‘ [1 – 0] D.Matulevičius
48‘ [1 – 1] A.Joachim