"Borussia" naujokas padovanojo klubui pirmąją pergalę Vokietijos čempionate (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį tęsiasi Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 1-asis turas, kuriame sužaistos penkerios rungtynės.

Turnyro vicečempionai Dortmundo „Borussia“ išvykoje susigrūmė su „Augsburg“ futbolininkais. Pirmąją pergalę rezultatu 0-4 iškovojo Jurgeno Kloppo auklėtiniai.

Tris susitiko įvarčius pelnė komandos naujokas Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas. Pirmąjį įvartį puolėjas pelnė 24-ąją minutę, o sekantis krito 66-ąją minutę.

Paskutinį savo įvartį futbolininkas pelnė 79-ąją minutę, kuomet po tikslaus perdavimo pelnė „hat-tricką“, o lemiamą tašką šiame mače padėjo Robertas Lewandowskis, nuo 11 metrų žymos.

Kitose rungtynėse pergales šventė Lėverkuzeno „Bayer“, „Hannover“, Berlyno „Hertha“ ir „Nurnberg“, o „Nurnberg“ ir „Hoffenheim“ susitikimas baigėsi taikiai.