"Žalgiris" po pertraukos A lygoje šventė lengvą pergalę prieš "Taurą" © Eurofootball.lt
Vėlyvų vakarą Lietuvoje buvo žaidžiamos dvejos „SMScredit.lt A lygos“ 22-ojo turo rungtynės.

LFF stadione susitiko turnyre pirmaujantys Vilniaus „Žalgirio“ ir Tauragės „Tauro“ futbolininkai. Triuškinančią pergalę rezultatu 3-0 iškovojo vilniečiai.

Mareko Zubo auklėtiniai į priekį įsiveržę artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą, kuomet pasižymėjo patyręs puolėjas Andrius Velička.

Tas pats futbolininkas 44-ąją minutę padvigubino rezultatą nuo 11 metrų žymos. Galutinį tašką antrajame kėlinyje padėjo Rytis Leliūga.

Kitose rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ namuose nepasigailėjo Alytaus „Dainavos“, kurią įveikė rezultatu 4-0.

„Žalgiris“ 3 – 0 „Tauras“
38‘ [1 – 0] A.Velička
44‘ [2 – 0] A.Velička (11m. baudinys)
54‘ [3 – 0] R.Leliūga