"Audi 2013" turnyro trofėjus po atkaklios kovos atiteko "Bayern" klubui (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Vokietijoje vykstantis „Audi 2013“ turnyras pasiekė finišo tiesiąją – finale sugrūmė „Manchester City“ ir Miuncheno „Bayern“.

„Allianz“ tvirtovėje Josepo Guardiolos ir Manuelio Pellegrini auklėtiniai kovėsi dėl trofėjaus. Pergalę ir pirmąją vietą iškovojo šeimininkai bavarai.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai pasižymėti nepavyko. Pirmąjį įvartį 61-ąją minutę pelnė „City“ naujokas Alvaro Negredo.

Savo žiūrovų palaikomi Miuncheno futbolininkai nepasidavė ir jau po penkių minučių išlygino rezultatą, o 73-ąją minutę Mario Mandžukičius pasiuntė pergalingą įvartį į varžovų vartų tinklą.

„Manchester City“ 1 – 2 „Bayern“
61‘ [1 – 0] A.Negredo
66‘ [1 – 1] T.Muller (11m. baudinys)
73‘ [1 – 2] M.Mandžukič

„Milan“ futbolininkų džiaugsmas (AFP nuotr.)

Kiek anksčiau šiandien taip pat vyko kova dėl trečiosios vietos, kurioje susitiko „Milan“ ir „Sao Paulo“ ekipos. Minimalią pergalę rezultatu 1-0 iškovojo varžovai iš Italijos.

Lemiamą įvartį, antroje kėlinio pradžioje pelnė „Milan“ atakuojantis saugas Kevinas-Prince‘as Boatengas.

„Milan“ 1 – 0 „Sao Paulo“
52‘ [1 – 0] K-P.Boateng