"Žalgiris" prasimušė į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare Armėnijos sostinėje Jerevane Vilniaus "Žalgiris" Europos lygos atrankos antrojo etapo atsakomosiose varžybose susitiko su vietos "Pyunik" ekipa.

Pirmasis mačas Vilniuje baigėsi palankiu lietuviams rezultatu 2 - 0, todėl žalgiriečiai galėjo sau leisti šiose rungtynėse net ir pralaimėti.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai aktyviau rungtyniavo su kamuoliu ir bandė regzti atakas, tuo tarpu vilniečiai siekė varžovų vartus užpulti kontraatakomis.

Jaunos ir ambicingos armėnų komandos atakos davė vaisių antrojo kėlinio pradžioje. Po keitimo pasirodęs Viulenas Ayvazyanas atsidūrė vienas prieš vartininką Armantą Vitkauską ir kamuolys atsidūrė vartuose.

Po šio įvarčio iškilo grėsmė "Žalgirio" futbolininkų namie susikrautam dviejų įvarčių pranašumai. Armėnų pergalė 2 - 0 būtų lėmusi pratęsimą.

Artėjant rungtynėms prie pabaigos 11 metrų baudinį į "Pyunik" vartus uždirbo patyręs Andrius Velička, o jį sėkmingai realizavo ir kelialapį į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą užtikrino Mantas Kuklys.

Trečiajame atrankos etape žalgiriečiai susitiks su lenkų Poznanės "Lech" ekipa, kuri pasižymi itin agresyviais sirgaliais.

"Pyunik" 1 - 1 "Žalgiris"
(Bendras rezultatas 1 - 3)
55' [1 - 0] V.Ayvazyan
88' [1 - 1] M.Kuklys (11 m)