"Real" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "Lyon" ekipą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vėlyvą trečiadienio vakarą Prancūzijoje buvo sužaistos draugiškos rungtynės tarp Liono „Olympique“ ir Madrido „Real“.

Po atkaklios kovos Ispanijos vicečempionai sugebėjo išplėšti rezultatyvias lygiąsias prieš aikštės šeimininkus, 2-2.

Jau pirmajame kėlinyje Carlo Ancelotti auklėtiniai turėjo pripažinti varžovų pranašumą. 20-ąją minutę „Lyon“ į priekį išvedė puikų įvartį pelnęs Clementas Grenieris.

Antrajame kėlinyje „Real“ bandė išlyginti rezultatą, tačiau jų pastangų neužteko ir Lisandro Lopezas 62-ąją minutę pasiuntė dar vieną įvartį į svečių vartų tinklą.

Tačiau artėjant rungtynėms į pabaigą Madrido ekipa atgavo jėgas ir jau 78-ąją minutę sušvelnino atsilikimą, o dar po 6 minučių jaunasis brazilas Casemiro išlygino rezultatą.

Liono „Olympique“ 2 – 2 Madrido „Real“
20‘ [1 – 0] C.Grenier
62‘ [2 – 0] L.Lopez
78‘ [2 – 1] A.Morata (11m. baudinys)
84‘ [2 – 2] Casemiro