Gausiai žiūrovų palaikomi lietuviai turėjo pripažinti Europos čempionų pranašumą © Eurofootball.lt
Antradienį tęsėsi Europos iki 19 metų čempionatas, kuriame varžosi Lietuvos jauniai.

Antrosiose rungtynėse lietuviai susitiko su daugkartiniais Europos čempionais ispanais. Po atkaklios kovos svarbią pergalę iškovojo svečiai, 0-2.

Abu susitikimo įvarčius pelnė Ikeras Hernandezas. Lietuvių gretose išsiskyrė Lukas Spalvis, Simonas Stankevičius bei Donatas Kazlauskas, kurie buvo arti tikslo.

Kitos rungtynės liepos 26 dieną įvyks tarp portugalų. Pastarieji šiandien rezultatu 4-1 nugalėjo Olandijos jaunimo rinktine.

Lietuva 0-2 Ispanija
6' [0 - 1] I.Hernandez
74' [0 - 2] I.Hernandez

Turnyrinė A grupės lentelė:
(Vieta, rinktinė, sužaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)
1. Ispanija 2 2 0 0 3 6
2. Portugalija 2 1 0 1 2 3
3. Olandija 2 1 0 1 -2 3
4. Lietuva 2 0 0 2 -3 0

Startinės sudėtys:

Lietuva: T.Švedkauskas; D.Petrauskas, J.Aleksandravičius, L.Artimavičius (C), R.Baravykas; L.Narbutas, S.Stankevičius, D.Kazlauskas, L.Spalvis, V.Slivka, K.Jaškus.

Ispanija: R.Blanco; B.Lopez, J.Rodriguez (C), A.Vadillo, I.Hernandez, F.Vico, M.Gomez, L.Torro, J.Cesar, R.Duarte, J.Sanchez.

Rungtynių eiga

6 min. įvartį į lietuvių vartus muša Iker Hernandez po Alvaro Vadillo perdavimo. (0-1)

12 min. Lukas Spalvis už pavojingą žaidimą nubaustas geltona kortele.

28 min. Moi Gomezas smūgiuoja iš toli, tačiau didesnių problemų Tomui Švedkauskui nekyla.

31 min. Luko Narbuto bandymas perduoti kamuolį iš dešiniojo krašto vos nevirto įvarčiu.

32 min. Moi Gomezo smūgiuotas kamuolys prariedėjo šalia Tomo Švedkausko ginamų vartų.

42 min. po gražaus ispanų derinuko į vartus smūgiuoja Ikeras Hernandezas, tačiau silpną smūgį nesunkiai sugauna T.Švedkauskas.

Aidi teisėjo švilpukas. Į rūbines žaidėjai eina rezultatui esant 0-1 ispanų naudai.

46 min. puikią progą pasižymėti turi Lukas Narbutas, bet jo smūgis skrieja gerokai virš vartų.

57 min. Lukas Spalvis išbėga prieš vartus, tačiau jo smūgis skrieja į tribūnas.

58 min. Lucasą Torro keičia Alexas Serrano.

74 min. antrąjį įvartį į Lietuvos rinktinės vartų tinklą siunčia Ikeras Hernandezas.

80 min. ispanai užtikrintai kontroliuoja kamuolį aikštės vidurį.

87 min. prieš Donatą Kazlauską prasižengia varžovų gynėjas. Skiriamas baudos smūgis.

89 min. iš aštraus kampo pabandė smūgiuoti ispanų puolėjas, tačiau Tomas Švedkauskas užtikrintai kamuolį siunčia toliau nuo vartų.

90 min. baigėsi pagrindinis rungtynių laikas. Pridedamos 2 minutės.

91 min. prie Ispanijos rinktinės vartų skiriamas kampinis.

92 min. aidi teisėjo švilpukas, skelbiantis Europos čempionų pergalę rezultatu 0-2.