"Žalgiris" įrodė pranašumą prieš perspektyvų armėnų jaunimą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vilniaus "Žalgiris" žengė tvirtą žingsnį UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo link. Ketvirtadienį Vilniuje Mareko Zubo auklėtiniai 2-0 įveikė Jerevano "Pyunik" ir prieš kitos savaitės išvyką į Armėnijos sostinę įgijo solidų pranašumą.

Vilniaus "Žalgiris" 2 - 0 Jerevano "Pyunik"
47' [1 - 0] K.Bilinski
66' [2 - 0] R.Leliūga

"Žalgiris": A.Vitkauskas; A.Skerla, L.Perič, A.Švrljuga, E.Vaitkūnas; M.Kuklys, V.Šilėnas, A.Žulpa (68' P.Janušauskas), P.Komolov (82' G.Freidgeimas), R.Leliūga (74' E.Zagurskas); K.Bilinski;

Pyunik: G.Manukyan; T.Voskanynan, V.Hardyan, A.Hovhannisyan, V.Minasyan; G.Poghosyan (69' Ayvazyan), A.Yuspashyan, D.Manoyan; G.Poghosyan (81' Zakaryan), A.Sardarian (46' Hovhannisyan), A.Papikyan;

Panašu, kad vilniečiai yra išsiilgę tarptautinių varžybų: kiek daugiau nei 5 tūkstančius žiūrovų talpinantis LFF stadionas bus beveik pilnutėlis.

Nors dvikovos pradžioje "Pyunik" futbolininkai, kurių amžiaus vidurkis siekia apie 21 metus, neatrodė pasimetę, žalgiriečiai po truputį perėmė iniciatyvą.

Per kėlinį "Žalgiris" turėjo bent dvi realias galimybes išsiveržti į priekį, tačiau vienas prieš vartininką iššokęs Kamilis Bilinskis smūgiavo netiksliai, o kiek vėliau jam nepavyko nukreipti į vartus vartininko atmušto kamuolio.

Visgi proveržis įvyko tuoj po pertraukos, kai suklydus "Pyunik" saugams šeimininkai surengė greitą ataką, kurią tiksliu smūgiu iš aštraus kampo baigė Bilinskis. Svečiams vis sunkiau sekdavosi priartėti prie "Žalgirio" vartų, o Zubo ekipa aiškiai nebuvo patenkinta minimalia pergale.

Galiausiai krito ir antrasis įvartis: po kelių tikslių perdavimų kamuolį į tinklą pasiuntė itin aktyviai antrajame kėlinyje rungtyniavęs Rytis Leliūga.

Per likusį laiką svečiai mėgino pelnyti svarbų įvartį svečiuose, bet žalgiriečiai apsigynė ir sulaukė gausių žiūrovų sveikinimų su įtikinama pergale.