D.Naviko dublis išplėšė "Atlantui" pergalę prieš "Sūduvos" ekipą © Eurofootball.lt
Šiandien Lietuvoje buvo sužaistos 19-ojo turo "SMScreidit.lt A lygos" rungtynės.

Klaipėdoje susigrūmė vietos "Atlantas" ir Marijampolės "Sūduva". Minimalią pergalę per pridėtą teisėjo laiką išplėšė uostamiesčio komanda.

Pirmasis kėlinys sėkmingesnis buvo svečiams iš Marijampolės, kurie jau 16-ąją minutę turėjo įgiję pranašumą 0-2.

Vis dėlto 31-ąją minutę klaipėdiečiai sušvelnino rezultatą, kuomet pasižymėjo mačo didvyris Donatas Navikas.

Antrajame kėlinyje "Atlanto' futbolininkams nebebuvo kur trauktis. Rezultatą išlyginti šeimininkų ekipai pavyko tik 82-ąją minutę.

Nors ir atrodė, jog šiame susitikime bus užfiksuotos kovingos lygiosios, tačiau D.Naviko smūgis 92-ąją minutę "Atlantui" padovanojo pergalę rezultatu 3-2.

"Atlantas" 3 - 2 "Sūduva"
13' [0 - 1] A.Brokas
16' [0 - 2] N.Valskis
31' [1 - 2] D.Navikas
82' [2 - 2] M.Papšys (11m. baudinys)
90' [3 - 2] D.Navikas

19' M.Ugge ("Sūduva") išvarytas iš aikštės

"Šiauliai" 0 - 1 "Banga"
24' [0 - 1] A.Staponka