Konfederacijų taurė: Europos ir pasaulio čempionai nepasigailėjo Taičio futbolininkų (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį 2013-ųjų metų Konfederacijų taurėje Brazilijoje vyko dar du susitikimai.

Ankstesniajame B grupės mače susitiko Pasaulio ir Europos čempionai ispanai su kukliąja Taičio rinktine.

Puolėjas Davidas Villa pelnė tris
įvarčius (AFP nuotr.)

Ispanai puikiai įsijautė į savo favoritų vaidmenį jau varžybų pradžioje ir įmušė įvartį jau 5-ąją minutę.

Po įvarčio Vicente Del Bosque's auklėtiniai kiek aprimo, o Taičio rinktinė atidavė visas jėgas gynyboje.

Lygio skirtumas išryškėjo antrojoje kėlinio pusėje, kai vienas po kito pradėjo kristi įvarčiai į Mikaelio Roche ginamus vartus.

31-ąją minutę rezultatą padvigubino Davidas Silva, o 33-ąją dar vieną įvartį pridėjo Fernando Torresas.

Neįmuštas Torreso baudinys - šventė
vartininkui Roche (REUTERS nuotr.)

Kėlinį užbaigė tikslus Davido Villos smūgis 39-ąją rungtynių minutę.

Antrajame kėlinyje įvarčiai pasipylė kaip iš gausybės rago. Vieną po kito į Taičio vartų tinklą juos siuntę Davidas Villa, Fernando Torresas, Juanas Mata ir Davidas Silva.

"Chelsea" puolėjas F.Torresas aikštę paliko su "pokeriu" savo sąskaitoje, D.Villa - su "hat-trick'u".

Ispanija 10 - 0 Taitis
5' [1 - 0] Fernando Torres
31' [2 - 0] David Silva
33' [3 - 0] Fernando Torres
39' [4 - 0] David Villa
49' [5 - 0] David Villa
57' [6 - 0] Fernando Torres
64' [7 - 0] David Villa
68' [8 - 0] Juan Mata
78' [9 - 0] Fernando Torres
89' [10 - 0] David Silva
78' Fernando Torresas nerealizavo 11 m baudinio.

B grupės turnyrinė lentelė:
(Vieta, rinktinė, sužaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)