"Newell's old Boys" po devynerių metų pertraukos tapo Argentinos čempionais © Eurofootball.lt
Likus vienam turui iki Argentinos futbolo čempionato antrosios dalies (Torneo Final) turnyro pabaigos čempiono titulą po devynerių metų pertraukos šeštąjį kartą užsitikrino „Newell's Old Boys“ klubas.

Tai paaiškėjo po trečiadienį pabaigtų rungtynių, kuriose antrąją vietą užimantys „Lanus“ futbolininkai svečiuose 0:2 (0:2) pralaimėjo į penkioliktąją poziciją pakilusiai „Estudiantes“ (19 tšk.) ekipai. Šis prieš pusantros savaitės vykęs susitikimas buvo nutrauktas per pertrauką, kai paaiškėjo, kad susirėmime su policija žuvo vienas „Lanus“ vienuolikės sirgalius, o kitas buvo sunkiai sužeistas. Po pirmojo kėlinio rezultatu 2:0 pirmavo „Estudiantes“.

Po šio mačo dvidešimties komandų turnyre pirmaujanti „Newell's Old Boys“ vienuolikė turi 38 taškus ir artimiausius varžovus - „Lanus“ ir „River Plate“ klubus lenkia šešiais taškais.

Anksčiau „Newell's Old Boys“ futbolininkai šalies čempionatą laimėjo 1974, 1988, 1991, 1992 (Clausura) ir 2004 (Apertura) metais.

Šio sezono superfinale „Newell's Old Boys“ vienuolikė žais su pirmosios pirmenybių dalies (Torneo Inicial) čempione „Velez Sarsfield“ komanda, kuri antrojoje dalyje su 17 taškų užima vos septynioliktąją vietą.