Neymaras atvedė brazilus į pergalę prieš Meksiką (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį "Castelao" stadione vyko Konfederacijų taurės A grupės rungtynės tarp brazilų ir meksikiečių.

Aikštės šeimininkai iš karto ėmė tvarkyti reikalus - varžovus bandė priblokšti atakų lavina ir net pelnė įvartį, kurio teisėjas neįskaitė.

Netrukus krito pirmasis susitikimo įvartis - 9 minutę D.Alvesas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, meksikietis nesėkmingai jį atmušė ir Neymaras pasinaudojo proga pasižymėti - 1-0.

Meksika pajuto Neymaro jėgą (Afp nuotr.)

Po kelių minučių C.Salcido bandė atsakyti šūviu iš toli ir kamuolys praskriejo šalia vartų.

F.Scolari auklėtiniai vėl aktyviai žaidė puolime - Neymaras šįsyk buvo netaiklus.

35 minutę nosies traumą patyrė brazilas D.Luizas, ir nors gynėjas vėliau sugrįžo į aikštę, šeimininkų žaidimas buvo išsiderinęs.

Antrojo kėlinio pradžioje T.Silva nuginklavo J.Coroną, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir vietos sirgalių liūdesiui rezultatas nepasikeitė.

Po dešimties minučių Hulkas iššoko vienas prieš meksikiečių vartų sargą ir mušė pro šalį.

Meksikos rinktinė atsakė pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas nesikeitė.

Susitikimo pabaigoje galutinį žodį tarė Neymaras - suklaidino du varžovus, atliko perdavimą Jo ir po keitimo aikštėje pasirodęs futbolininkas nesuklydo - 2-0.

Brazilai, surinkę 6 taškus, išliko A grupės lyderiais.

Brazilija 2 - 0 Meksika
9' [1 - 0] Neymar
90' [2 - 0] Jo