M.Balotelli įvartis padovanojo italams pergalę prieš Meksiką (FOTO, VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį kovas Konfederacijų taurės A grupėje pradėjo likusios komandos - legendiniame "Maracana" stadione susitiko Italijos ir Meksikos rinktinės.

M.Balotelli švenčia įvartį (AFP nuotr.)

Rungtynių pradžioje C.Prandelli auklėtiniams nesisekė pasinaudoti varžovų klaidomis. Tačiau 27 minutę už baudos aikštelės ribų buvo pargriautas M.Balottelli ir galimybe pasižymėti idealiai pasinaudojo italų saugas Andrea Pirlo - 1-0.

Meksikiečiai nepalūžo ir jau 32 minutę Giovani dos Santosas privertė suklysti Andrea Barzaglį - perėmė kamuolį ir buvo nublokštas baudos aikštelėje. Skirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Javieras Hernandezas - 1-1.

61 minutę ant kojų neišsilaikęs M.Balotelli bandė išprašyti 11 m. baudinį, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo.

69 minutę Gerardo Floresas galėjo persverti rezultatą, tačiau meksikiečio smūgis galva skriejo šalia vartų.

78 minutę italai surezgė puikią ataką - Emanuele Giaccherini atliko perdavimą M.Balotelli ir puolėjas nesuklydo - 2-1.

Italija 2 - 1 Meksika
27' [0 - 1] A. Pirlo
34' [1 - 1] J. Hernandez (iš 11 m. baudinio)
78' [1 - 2] M. Balotelli

A grupės turnyrinė lentelė:
(Vieta, rinktinė, sužaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)