C.Ronaldo įvartis draugiškame mače lėmė portugalų pergalę prieš kroatus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmadienio vakarą Karužo miesto stadione buvo sužaistos tarptautinės draugiškos rinktinių rungtynės.

Kroatijos ir Portugalijos rinktinių futbolininkai išbandė jėgas tarpusavyje. Minimalią pergalę rezultatu 0-1 iškovojo Paulo Bento vadovaujami auklėtiniai.

Vienintelį bei pergalę lėmusį įvartį 36-ąją minutę pelnė Madrido „Real“ klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo, kai rezultatyvų perdavimą atliko puolėjas Silvestre‘as Valera.

Antrajame kėlinyje komandoms netrūko pavojingų epizodų, tačiau suaidėjus teisėjo švilpukui – buvo skelbiama portugalų pergalė.

Verta paminėti, jog Kroatijos rinktinės gretose buvo 16-etis Alenas Halilovičius, kuris aikštėje pasirodė po keitimo.

Kroatija 0 – 1 Portugalija
36‘ [0 – 1] C.Ronaldo