PČ atrankoje italai su čekais išsiskyrė taikiai, portugalai palaužė Rusiją (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį ir vėl startavo 2014 metų pasaulio čempionato atrankos ciklas, kuriame taip pat dalyvauja ir lietuviai.

Viena įdomiausių dvikovų įvyko tarp Čekijos ir Europos vicečempionų italų. Atkaklioje kovoje nugalėtojas nepaaiškėjo ir rinktinės išsiskyrė taikiai, 0-0.

Čekija 0 – 0 Italija

Kitame susitikime grūmėsi Kroatija su Škotija. Kiek netikėtą pergalę rezultatu 0-1 iškovojo škotai, kurie A grupėje užima vos penktąją vietą.

Kroatija 0 – 1 Škotija
26‘ [0 – 1] R.Snodgrass

Taip pat pergalę kiek netikėtai šventė ir Austrijos futbolininkai, kurie rezultatu 2-1 nugalėjo Švedijos rinktinę.

Austrija 2 – 1 Švedija
26‘ [1 – 0] D.Alaba (11m. baudinys)
32‘ [2 – 0] M.Janko
82‘ [2 – 1] J.Elmander

Svarbią pergalę F grupėje iškovojo Portugalijos rinktinė, kuri minimaliu skirtumu palaužė iki tol pirmoje vietoje buvusią Rusiją. Portugalai su 14 taškų pirmauja grupėje, o rusai nukrito į antrąją vietą.

Portugalija 1 – 0 Rusija
9‘ [1 – 0] H.Postiga

Armėnija 0 – 1 Malta
Suomija 1 – 0 Baltarusija
Azerbaidžanas 1 – 1 Liuksemburgas
Latvija 0 – 5 Bosnija ir Hercegovina
Lichtenšteinas 1 – 1 Slovakija
Moldova 1 – 1 Lenkija