Ispanijoje - eilinė čempionų pergalė (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos „Primera“ čempionate buvo sužaistos 36-ojo turo rungtynės.

Naujieji Ispanijos čempionai „Barcelona“ futbolininkai namuose priėmė „Real Valladolid“ ekipą. Lengvą pergalę rezultatu 2-1 iškovojo „Barca“.

Pirmajame kėlinyje visišką pranašumą turėjo katalonų futbolininkai, kurie varžovams neleido suskurti pavojingų epizodų.

Įvarčiai iš „Barcelona“ ekipos pradėjo kristi jau 21-ąją minutę, kuomet po puikaus Xavi perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Pedro. Kėlinio pabaigoje rezultatas padvigubėjo, kai į savus vartus įsispyrė Marco Valiente.

Antrajame kėlinyje progą pakeisti rezultatą turėjo abi ekipos, tačiau rungtynių pabaigoje vienintelį įvartį pelnyti pavyko tik „Valladolid“ vienuolikei.

Kituose susitikimuose Valensijos „Levante“ krito prieš Madrido „Rayo Vallecano“, La Korunjos „Deportivo“ namuose be didesnio vargo susitvarkė su Barselonos „Espanyol“ ir Bilbao „Atheltic“ minimaliu skirtumu palaužė „Zaragoza“.