"Ekranas" iškovojo tris taškus, "Žalgiris" su "Šiauliais" sužaidė taikiai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Lietuvoje sužaistos „SMScredit.lt A lygos“ 12-ojo turo rungtynės.

Pirmojo dvikova įvyko Pakruojyje, kur vietos „Kruoja“ susigrūmė su Panevėžio „Ekranu“. Minimalią pergalę rezultatu 0-1 iškovojo „Ekrano“ futbolininkai.

Pirmasis kėlinys baigėsi nerezultatyviai ir komandos išsiskyrė be įvarčių. Per pirmąsias 45 minutes tiek „Kruoja“, tiek „Šiauliai“ turėjo apylygiai progų, nors kiek aštriau rungtyniavo Lietuvos čempionai.

Antrajame kėlinyje žaidimas pasikeitė ir „Ekranas“ pradėjo savo dominavimą. Varžovų vartininkui ne kartą grasino panevėžiečiai, tačiau įvarčio pasiekti vis nepavykdavo.

Rungtynių pabaigoje komandos stojo į lemiamą šturmą. 88-ąją minutę Lietuvos čempionai turėjo realiausią šios dienos progą. Arsenij Buinickij stojo prie 11 metrų žymos ir baudinį realizavo sėkmingai, taip pat padėdamas iškovoti labai svarbius tris taškus.

Kitame susitikime susigrūmė vietos „Šiauliai“ ir Vilniaus „Žalgiris“. Po atkaklios kovos komandos išsiskyrė taikiai rezultatu 1-1.

Pirmieji kiek netikėtai jau 2-ąją rungtynių minutę į priekį įsiveržė šeimininkai, kai po greitos kontraatakos pasižymėjo Niko Tokičius.

Vis dėlto didžiulės „Žalgirio“ futbolininkų pastangos padėjo išlyginti rezultatą, tačiau tik 68-ąją minutę. Įvartį po Jakubo Wilko perdavimo pelnė Kamilis Bilinskis.

„Kruoja“ 0 – 1 „Ekranas“
88‘ [0 – 1] A.Buinickij (11m. baudinys)

„Šiauliai“ 1 – 1 „Žalgiris“
2‘ [1 – 0] N.Tokič
68‘ [1 – 1] K.Bilinski