Sutriuškinti "Barcelona" ekipą ir svečiuose? "Bayern" sako "be problemų" ir keliauja į UČL finalą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Gegužės 25 dieną Londono "Wembley" stadione prestižiškiausiame Senojo žemyno futbolo turnyro finale susikaus dvi Vokietijos ekipos - Dortmundo "Borussia" ir Miuncheno "Bayern".

Trečiadienį vakare į "Camp Nou" sutvarkyti formalumų atvykę Juppo Heynckeso auklėtiniai dar kartą sutriuškino vietinių žiūrovų palaikomus "Barcelona" futbolininkus.

Po pergalės prieš savaitę Vokietijoje 4-0 "bavarai" dar kartą pasismagino su varžovais - sužaidus 90 minučių švieslentėje degė skaičiai 0-3.

Bendru rezultatu 0-7 pralaimėjusi "Barcelona" atsakomajame mače vertėsi be traumą besigydančio komandos lyderio Lionelio Messi.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai nerado kelių Manuelio Neuerio vartų link, o "Bayern" pavojingus išpuoliams pritrūkdavo tikslumo.

Viskas pasikeitė po pertraukos - 48 minutę firminiu smūgiu Victorą Valdesą nuginklavęs Arjenas Robbeas privertė nuleisti galvas net viltingiausius "blaugrana" gerbėjus.

Sugniuždyti katalonai dar du kartus buvo priversti traukti kamuolį iš savų vartų tinklo - įvartį įsimušė Gerardas Pique, galva pasižymėjo Thomasas Mulleris.

"Barcelona" 0 - 3 Miuncheno "Bayern"
(pirmas mačas 0 - 4, bendras rezultatas 0 - 7)
48' [0 - 1] A. Robben
72' [0 - 2] G. Pique
76' [0 - 3] T. Muller