Italijos grandų akistatoje – minimali "Juventus" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijoje buvo žaidžiami net aštuoni XXXIII-ojo „Serie A“ pirmenybių turo susitikimai.

Centrinėje turo dvikovoje Turine susitiko vietos „Juventus“ futbolininkai ir svečiai iš Milano.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 57-ąją minutę, kuomet nuo 11 metrų atžymos itin stipriu ir tiksliu smūgiu pasižymėjo Arturo Vidalis. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo pergalingas mačo įvartis.

Kitas Milano klubas „Inter“ anksčiau vykusiame susitikime tik pačioje jo pabaigoje palaužė „Parma“ ekipą. Pergalingą rungtynių įvartį įmušė puolėjas Tommaso Rocchi.

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis tris taškus iškovojo „Napoli“ klubas, 3 – 2 palaužęs „Cagliari“. Ketvirtąją pridėtojo laiko minutę įvartį įmušė puolėjas Lorenzo Insigne.

Tikra drama užfiksuota Florencijoje. „Fiorentina“ ekipa iššvaistė trijų įvarčių pranašumą prieš „Torino“ klubą, tačiau rungtynių pabaigoje išnešė sveiką kailį ir iškovo tris taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 4 – 3.