Prancūzijos lygos taurės titulas atiteko "Saint-Etienne" futbolininkams (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakarą buvo sužaistos Prancūzijos lygos taurės („Coupe de la Ligue“) finalas.

Paryžiuje, „Stade de France“ stadione susitiko „Saint-Etienne“ ir „Rennes“ futbolininkai. Minimaliu skirtumu palaužę varžovus „Etienne“ futbolininkai iškovojo pirmąjį šio sezono trofėjų.

Pirmajame kėlinyje ryškią persvarą turėjo „Saint-Etienne“ futbolininkai. Jau 18-ąją minutę įgijo persvarą, kuomet po tikslaus Pierre-Emericko Aubameyango perdavimo pasižymėjo Brandao.

Antrajame kėlinyje žaidimas kiek pasikeitė. „Rennes“ ekipa nebeturėjo kur trauktis ir bandė išnaudojo visas įmanomas progas, tačiau patikimai vartus saugojo Stephanas Ruffieras.

Vis dėlto per likusį laiką nei vienai komandai nebe pavyko pasižymėti ir taip, Cristhope‘o Galtiero vadovaujama komanda iškovojo titulą.

Praėjusį sezoną Prancūzijos lygos taurę buvo iškovojusi Marselio „Olympique“ ekipa, kuri minimaliu skirtumu 1-0 nugalėjo šalies čempionus „Montpellier“.

„Saint-Etienne“ 1 – 0 „Rennes“
18‘ [1 – 0] Brandao