Ispanijoje - sunkios "Barcelona" ir "Real" klubų pergalės (MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos Ispanijos „Primera“ čempionato XXXII-ojo turo rungtynės.

„Santiago Bernabeu“ tvirtovėje susikovė Madrido „Real“ ir Sevilijos „Real Betis“ futbolininkai. Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 3-1 nugalėjo svečius.

Pirmasis įvartis krito tik pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet po puikaus Karimo Benzema perdavimo pasižymėjo vokietis Mesutas Ozilas.

Antrajame kėlinyje antrojo „Real“ įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 57-ąją minutę po Cristiano Ronaldo perdavimo rezultatą padvigubino K.Benzema.

73-ąją minutę „Betis“ futbolininkams atgijo viltys. Nacho prasižengė baudos aikštelėje ir buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Jorge Molina.

Galutinį tašką rungtynių pabaigoje padėjo pirmojo įvarčio autorius M.Ozilas, kuriam progą sukūrė Jose Maria Callejonas.

Kitame susitikime „Camp Nou“ stadione žaidę „Barcelona“ futbolininkai susigrūmė su Valensijos „Levante“. Minimalią pergalę rezultatu 1-0 iškovojo Tito Vilanova auklėtiniai.

Vienintelį rungtynių bei pergalingą įvartį pelnė katalonų gretose Cescas Fabregasas, kuomet rezultatyvų perdavimą atliko Alexis Sanchezas.