"Arsenal" stiprina savo poziciją kovoje dėl vietos Čempionų lygoje (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos septynios XXXIV turo rungtynės.

Savo poziciją dėl vietos kitų metų UEFA Čempionų lygos turnyre sustiprino Londono "Arsenal" futbolininkai išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikę Londono "Fulham" vienuolikę.

Įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje po standartinės situacijos pelnė Peras Mertesackeris.

"Kanonieriams" darbą palengvino jau 12 susitikimo minutę Steve'o Sidwello gauta raudona kortelė už šiurkščią pražangą prieš Mikelį Artetą.

Įdomu, kad "Fulham" saugas prieš tai tris mačus praleido dėl griežčiausios spalvos nuobaudos gautos dvikovoje su Londono "Queens Park Rangers" klubu.

Arsene'o Wengero auklėtiniai susitikimą taip pat baigė nepilnos sudėties - Olivier Giroud susilaukė teisėjo nemalonės ir buvo priverstas palikti aikštę.

Kitoje dvikovoje "Sunderland" savų žiūrovų akivaizdoje taip pat 1-0 palaužė Liverpulio "Everton" ekipą, kuriai pralaimėjimas praktiškai užkirto visus šansus kitą sezoną rungtyniauti prestižiškiausiame Senojo žemyno turnyre.