A.Rimkevičiaus trys įvarčiai prieš "Šiaulius" pažymėti triuškinančia pergale © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Lietuvoje buvo žaidžiamos „SMScredit.lt A lygos“ 8-ojo turo rungtynės.

„Gytarių“ stadione jėgas tarpusavyje antrą kartą iš eilės išbandė „Šiauliai“ ir Panevėžio „Ekranas“. Ilgą laiką stringantys Valdo Urbano auklėtiniai sutriuškino varžovus, 1-4.

Pirmajame kėlinyje įvarčių neišvydome, nors progų pasižymėti turėjo abi ekipos. Kitos 45 minutės buvau rezultatyvios.

Pirmieji į priekį įsiveržė Lietuvos čempionai, kai nuo „Šiaulių“ gynėjų atitrūkęs Artūras Rimkevičius pelnė pirmąjį įvartį čempionate.

Vos po keturių minučių krito ir antras įvartis. A.Rimkevičius neketino sustoti ir dar vieną kartą kamuolį pasiuntė į savo buvusios komandos vartus.

Vis dėlto ilgai laukti šiauliečių atsako neprireikė. Po dviejų „Ekrano“ įvarčių rezultatą sušvelnino kroatas Marko Rašo, tačiau po penkių minučių prie Tomo Kančelskio auklėtinių vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo A.Rimkevičius.

Galutinį tašką 89-ąją minutę padėjo Rytis Pilotas, kuris po puikaus reido iš aštraus kampo nuginklavo Paulių Pocių.

Kitos rungtynėse Tauragės „Tauras“ savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Alytaus „Dainava“ ir iškovojo pirmąjį tašką.

„Šiauliai“ 1 – 4 „Ekranas“
58‘ [0 – 1] A.Rimkevičius
62‘ [0 – 2] A.Rimkevičius
68‘ [1 – 2] M.Rašo
73‘ [1 – 3] A.Rimkevičius (11m. baudinys)
89‘ [1 – 4] R.Pilotas

„Tauras“ 0 – 0 „Dainava“