"Juventus" klubas triumfavo Italijos derbyje © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę Italijos futbolo aistruoliai išvydo ilgai lauktą „Derby d‘Italia“.

„San Siro“ stadione šv. Velykų išvakarėse Milano „Internazionale“ klubas surėmė ginklus su „Juventus“ futbolininkais, besiruošiančiais lemiamai Čempionų lygos dvikovai su „Bayern“.

Jau rungtynių pradžioje „Bianconeri“ išsiveržė į priekį. 3-ąją minutę „Senąją Senjorą“ į priekį išvedė Fabio Quagliarella.

Antrojo kėlinio pradžioje Rodrigo Palacio atstatė pusiausvyrą, tačiau Alessandro Matri įvartis 60-ąją minutę, kaip vėliau paaiškėjo, tapo pergalingu ir Turino ekipa šventė pergalę bei iškovotus tris taškus principinėje dvikovoje.

Sostinės klubams sekėsi skirtingai: „Lazio“ namuose 2 – 1 palaužė „Catania“, tuo tarpu „Roma“ patyrė pralaimėjimą prieš „Palermo“.

„Fiorentina“ patyrė pralaimėjimą prieš „Catania“ ekipą. Savo turo rungtynes šiandien taip pat žais ir „Milan“ bei „Napoli“ klubai.