Draugiškas susitikimas tarp Brazilijos ir Rusijos rinktinių baigėsi taikiai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Pirmadienio vakarą buvo sužaistos draugiškos rungtynės, kuriuose susitiko Brazilijos ir Rusijos rinktinės. Londone, „Stamford Bridge“ stadione, rinktinės išsiskyrė taikiai: dvikova baigėsi rezultatu 1-1.

Pirmajame kėlinyje pavojingų progų, kurios galėjo baigtis įvarčiu, netrūko, tačiau po pirmųjų 45 minučių rezultatas vis dar buvo 0-0.

Po pertraukos rusai 73-ąją minutę pelnė pirmąjį įvartį. Victoras Fayzulinas tapo pirmuoju įvarčio autoriumi, kuomet po sumaišties brazilų baudos aikštelėje nuginklavo vartininką Julio Cesarą.

Vis dėlto iš Pietų Afrikos atvykę 2014 metų Pasaulio čempionato šeimininkai rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą, kai po Marcelo perdavimo mačo pabaigoje pasižymėjo puolėjas Fredas.

Brazilija 1 - 1 Rusija
73' [0 - 1] V.Fayzulin
90' [1 - 1] Fred