M.Balotelli šūvis draugiškame mače italams išplėšė lygiąsias prieš Braziliją (VIDEO) © Eurofootball.lt
Vėlyvą ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos draugiškos rinktinių rungtynės.

Šveicarijoje, Karužo miesto stadione susitiko Europos vicečempionai italai ir Pasaulio 2014-ųjų metų šeimininkai brazilai. Rezultatyviame mače buvo užfiksuotos lygiosios.

Pirmasis kėlinys sėkmingesnis buvo iš Pietų Amerikos atvykusiems futbolininkams. Jau 33-ąją minutę brazilus į priekį išvedė Fredas, o kėlinio pabaigoje po tikslaus Neymaro perdavimo pasižymėjo Oscaras.

Antrajame kėlinyje italai nenuleido rankų ir 54-ąją minutę po Daniele De Rossi įvarčio sušvelnino rezultatą.

Kiek netrukus skandalingasis „Milan“ klubui priklausantis puolėjas Mario Balotelli savo puikiu smūgiu iš maždaug dvidešimties metrų nuginklavo Julio Cesarą ir rezultatas tapo lygus, 2-2.

Per likusį laiką abi rinktinės turėjo progų pasižymėti, tačiau suaidėjus teisėjo švilpukui, buvo skelbiamos garbingos lygiosios.

Italija 2 – 2 Brazilija
33‘ [0 – 1] Fred
42‘ [0 – 2] Oscar
54‘ [1 – 2] D.De Rossi
57‘ [2 – 2] M.Balotelli