"Lyon" nepasinaudojo galimybe pasivyti PSG, "Marseille" ir "Lille" iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijoje sužaisti trys „Ligue 1“ XXVII-ojo turo susitikimai.

Puikia proga pasivyti pirmaujančių PSG futbolininkų nepasinaudojo „Lyon“ klubas, išvykoje sužaidęs lygiosiomis 1 – 1 su „Brest“ ekipa. Abu įvarčius pelnė šeimininkų futbolininkai, vienas iš jų krito į jų pačių vartus.

„Marseille“ ekipa naudojasi lyderių kluptelėjimais ir mažina atsilikimą nuo jų. Marselio „Olympique“ namuose 2 – 1 palaužė „Troyes“ klubą.

Šeimininkai pirmieji praleido įvartį vos 71-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Marcosas, tačiau netrukus viskas apsivertė aukštyn kojomis per dvi minutes. Pergalę „Marseille“ šventė po gynėjo Nicolaso N‘Koulou ir Andre-Pierre‘o Gignaco tikslių smūgių.

Vakarinėse rungtynėse „Lille“ ekipa namuose palaužė „Bordeaux“ futbolininkus rezultatu 2 – 1. Šeimininkai atsilikinėjo po 31-ąją minutę realizuoto Jaroslavo Plašilo baudinio, tačiau antrajame kėlinyje „Lille“ atsitiesė ir Ronny Rodelino bei Salomono Kalou įvarčiai leido švęsti jiems pergalę.