Italijos pirmenybėse pergales skynė favoritai © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo žaidžiami aštuoni Italijos „Serie A“ XXVII-ojo turo susitikimai, kuriuose favoritai iškovojo pergales.

5-oje vietoje žygiuojantis Milano „Inter“ klubas išvykoje dramatiškai palaužė „Catania“ futbolininkus bei padidino skirtumą nuo pastarųjų iki 5 taškų.

Šeimininkai per pirmąsias 20 rungytnių minučių pasižymėjo dukart ir pasiuntė į nokdauną „Inter“ futbolininkus, tačiau antrajame kėlinyje pelnyti Rodrigo Palacio bei Ricardo Alvarezo įvarčiai leido pakovoti „Nerazzuri“ futbolininkams dėl pergalės.

Ją jiems pavyko iškovoti jau pridėtinio laiko metu. Rungtynių didvyriu tapo puolėjas R.Palacio, kuris pats ir išlygino rezultatą antrojo kėlinio viduryje.

Pergalę namuose iškovoje „Fiorentina“ ekipa, 2 – 1 įveikusi „Chievo“ futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Manuelis Pasqualis ir Marcelo Larrondo.

Antonio Di Natale dar kartą atvedė „Udinese“ futbolininkus į pergalę. Šįkart Francesco Guidolino vadovaujama ekipa minimaliu skirtumu palaužė „Pescara“ klubą.

Vakarinėse rungtynėse „Roma“ palaužė „Genoa“ ekipą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1 – 1. Po 11 metrų baudinį pelnė Francesco Totti ir Marco Borriello.

Antrajame kėlinyje sostinės ekipa išsiveržė į priekį po Alessio Romagnoli įvarčio, o rungynių pabaigoje tašką padėjo Simone Perrotta. Abiems Romos įvarčiams asistavo pirmojo įvarčio autorius F.Totti. 78-ąją minutę „Genoa“ liko dešimtyje, mat saugas Jurajus Kučka užsidirbo antrąją geltoną kortelę.

Čempionate ir toliau pirmauja „Juventus“ futbolininkai, po šio savaitgalio padidinę atotrūkį nuo „Napoli“ iki 6 taškų.