Principinių varžovų dvikovoje triumfavo "Tottenham" futbolininkai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienio popietę Londono „White Hart Lane“ stadione buvo žaidžiamas ilgai lauktas miesto derbis tarp šeimininkų „Tottenham“ ir kaimynų „Arsenal“.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą savo rankose turėjo „kanonieriai“, tačiau antrojoje pirmojo kėlinio pusėje šeimininkai pakreipė rungtynių eigą sau naudinga linkme ir išsiveržė į priekį.

37-ąją minutę aikštės viduriu spurtavęs komandos lyderis Garethas Bale‘as gavo perdavimą iš komandos draugo ir išbėgęs vienas prieš vartininką Wojciechą Szczesny be vargo pasiuntė kamuolį į vartus.

Jau po dviejų minučių panašiai į baudos aikštelę kirtęs ir kamuolio sulaukęs Aaronas Lennonas apsivarė vartininką ir įrideno antrąjį įvartį į Arsene‘o Wengero ekipos vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Arsenal“ sušvelnino rezultatą. 51-ąją minutę galva pasižymėjo Peras Mertesackeris.

Per likusį rungtynių laiką abi komandos turėjo keletą progų pasižymėti, o A.Wengeras pasižymėjo drastiškais keitimais, tačiau ir tai komandai nepadėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 2 – 1.

Po šio turo „Tottenham“ pakilo į trečiąją vietą ir „Arsenal“ lenkia 7 taškais, o „Chelsea“ – 2.