Įsibėgėjantis "Milan" klubas nušlavė dešimt "Lazio" futbolininkų (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį vakare Italijoje buvo sužaistas vienas „Serie A“ pirmenybių XXVII-ojo turo mačas tarp „Milan“ ir „Lazio“ ekipų.

14-ąją pergalę čempionate iškovojo ir į 3-iąją turnyrinės lentelės vietą pakilo be Mario Balotelli žaidę „Milan“ futbolininkai, kurie net 3 – 0 įveikė į ketvirtąją vietą nukritusį „Lazio“ klubą.

Svečiams iš Romos rungtynių eiga pakrypo neigiama linkme, kai 16-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas saugas Antonio Candreva.

Savo pranašumu „Rossoneri“ pasinaudojo 40-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Giampaolo Pazzini, o prieš pat pertrauką skirtumą padvigubino Kevinas-Prince‘as Boatengas.

Pirmojoje antrojo kėlinio pusėje dar kartą pasižymėjo G.Pazzini ir pavertė skirtumą triuškinamu. Šis įvartis leido italui palikti aikštę su dubliu savo sąskaitoje.

Sekmadienį bus žaidžiami dar 8 turo mačai.