"Real" futbolininkai namuose dar kartą skaudžiai pamokė "Barcelona" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos Ispanijos „Primera“ XXVI-ojo turo rungtynės.

„Santiago Bernabeu“ stadione susitiko du Ispanijos grandai Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Nepagrindinės sudėties karališkasis klubas sugebėjo įveikti katalonus rezultatu 2-1.

Pirmasis įvartis krito jau 6-ąją minutę. „Castilla“ komandoje rungtyniaujantis Alvaro Morata atliko rezultatyvų perdavimo Karimui Benzema, kuris vienu lietimu kamuolį pasiuntė į Victoro Valdeso ginamų vartų tinklą.

Ilgai laukti antroje įvarčio nereikėjo, tiesa šį kartą kamuolys kirto „Real“ klubo vartų liniją. Dani Alveso aukštą perdavimą priėmęs Lionelis Messi nuginklavo Diego Lopezą.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis. Vis dėlto savo aikštėje žaidę „baltieji“ 83-ąją minutę po Sergio Ramoso įvarčio išplėšė minimalią pergalę.