Prancūziškajame "El Clasico" pergalę iškovojo PSG klubas, komandos gretose debiutavo D.Beckhamas © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijoje buvo žaidžiami trys „Ligue 1“ pirmenybių susitikimai, tarp jų ir „Le Classique“ mūšis tarp „Paris Saint-Germain“ ir Marselio „Olympique“ klubų.

Vakarinėse rungtynėse „Parc des Princes“ stadione stratego Carlo Ancelotti vadovaujami PSG futbolininkai palaužė „Marseille“ ekipą.

Prancūzijos sostinės ekipa į priekį įsiveržė 11-ąją minutę po Lucaso Mouros bandymo smūgiuoti toli, kai kamuolys nuo Marselio klubo gynėjo Nicolaso N‘Koulou įriedėjo į Steve‘o Mandando ginamus vartus.

76-ąją minutę į aikštę išbėgo daug žiniasklaidos dėmesio sulaukęs Davidas Beckhamas, debiutavęs PSG gretose.

Per pridėtinį rungtynių laiką varžovų kančias pabaigė Zlatanas Ibrahimovičius, pasižymėdamas 21-ąjį kartą „Ligue 1“ pirmenybėse.

Anksčiau vykusiuose susitikimuose antrojoje vietoje žygiuojantys „Lyon“ futbolininkai namuose 3 – 1 nugalėjo „Lorient“ ekipą, o „Bordeaux“ patyrė nesėkmę prieš „Brest“ klubą rezultatu 0 – 2.