"Man City" įrodė pranašumą prieš "Chelsea" futbolininkus (MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį dieną sužaistose centrinėse Anglijos "Premier" lygos XXVII turo rungtynėse čempionų titulą ginantys "Man City" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2-0 palaužė Londono "Chelsea" vienuolikės pasipriešinimą.

Mačas galėjo pasisukti priešinga eiga, jei antrojo kėlinio pradžioje Frankas Lampardas būtų sugebėjęs realizuoti 11 metrų baudinį - savo pražangą prieš Dembą Bą ištaisė Joe Hartas.

63 minutę šeimininkai savo žaidybinę persvarą pagaliau pavertė įvarčiu, kuomet po Davido Silvos perdavimo kamuolį technišku smūgių į vartų tinklą pasiuntė Yaya Toure.

Prieš finalinį teisėjo švilpuką Roberto Mancini auklėtinių persvarą užtvirtino po keitimo pasirodęs Argentinos nacionalinės rinktinės puolėjas Carlosas Tevezas.

Likus 11 turų iki čempionato pabaigos "Man City" nuo turnyrinėje lentelėje pirmaujančio "Man Utd" klubo atsilieka 12 taškų.

Tuo tarpu "Chelsea" žengia trečioje pozicijoje, tačiau juos jau rytoj galės aplenkti Londono "Tottenham" ekipa, kuri išvykoje susikaus su kita sostinės komanda - "West Ham".

Kitoje dvikovoje "Newcastle" namuose 4-2 įveikė "Southampton" futbolininkus.