"Barcelona" klubas ir toliau sėkmingai žygiuoja titulo link (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijoje buvo sužaistos dar vienos 25-ojo turo „Primera“ čempionato rungtynės.

„Camp Nou“ stadione į kovą stojo savo žiūrovų palaikoma „Barcelona“ ir „Sevilla“. Rezultatu 2-1 pranašesni buvo šiuo metu Jordi Roura auklėtiniai.

Svečiai iš Sevilijos šiame susitikime pasižymėjo pirmieji. Besibaigiant pirmajam kėliniui įvartį į katalonų vartus pelnė Botia.

Vis dėlto Ispanijos vicečempionai antrajame kėlinyje parodė charakterį ir išplėšė minimalią pergalę. 52-ąją minutę pasižymėjo į rikiuotę sugrįžęs Davidas Villa ir pergalingą įvartį pelnė ne kas kitas, o geriausias planetos futbolininkas Lionelis Messi.